Neler yeni
Hoşgeldin!

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

Kazdağlarında son durum hk

yönev

Yeni üye
Merhaba, Kazdaglari'nda son durumla ilgili bilgi verebilecek olan var mi acaba? Ucretsiz kamp atilabilecek yerler hala bulunabilir mi, aslinda yabani hayvan-guvenlik konusunu da merak ediyorum.Bir de otostop kolay midir Emniyetin otostopculara dikkat edin aciklamasindan sonra sorayim dedim 😊
Simdiden tesekkur ederim 😊

atlas

Yeni üye
Bu mevsim Kaz Dağlarının en güzel zamanı bana göre. Uygun fiyatlı veya ücretsiz kamp alanları bulabilirsin. Özellikle Mehmetalan köyünü tavsiye ederim. Endes camping i geçer geçmez herhangi bir dere kenarına kamp atabilirsin. Yabani hayvanlar konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsın fakat orman içine kamp atarsan yiyeceklerini gece dışarıda bırakma. Yanına kalın bir şeyler almayı sakın ihmal etme zira bu mevsimde geceleri ve özellikle sabaha karşı ciddi soğuk oluyor. Tam konum göndermeye çalışırım olmadı tarif ederim.

kamps

Yeni üye
3 4 gün önce, zeytinli den hasan boğuldu ya giderken girişe yakın çeşme var, onun arkalarına çadır kurmuştum.
Gece sadece hayvan sesleri var. Herhangi bir problem yaşamadım. Sadece 15 derece uyku tulumu yeterli oldu. Öyle aşırı soğuklar yok

emrah

Yeni üye
Ağustos başında gittiğimde geceleri üşümüştüm, 15°lik tulum işimi görmüştü. Mat kesinlikle al yanına.

Mehmetalan'ı geç, Endes ile akaleos arasında bir yere konuşlan bence.

Benim Vodafone Mehmetalan'da bile güç bela çekti. Köye gelmeden kiminle iletişim kuracaksanız, halledin.