Genel Bilgiler

Orman Bakanlığı Gençlik Kampları!

Gençlik ve Spor Bakanlığı gençlerin doğayla iç içe keyifli vakit geçirmeleri için, sosyal yaşamdaki rollerini benimsemeleri için, eğlenceli yollar ile çocuklara kamp kültürünü aşılamak için faaliyetlerini sürdürüyor. 16 farklı şehirde düzenlenen kamplarda, rafting, kano, yüksek ip aktiviteleri, yapay tırmanış, dağ bisikleti, doğa yürüyüşü, okçuluk, paintball, mini golf, binicilik, sokak oyunları, futbol, voleybol, basketbol, tenis, badminton, masa tenisi gibi çeşitli aktiviteler ile gençlere eğlenceli bir kamp geçirmeyi hedefliyor.

Gençlik Kampları

gençlik kampları

Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş tesislerdir.
Kamplara katılan gençlerin ulaşım konaklama ve yemek ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığınca karşılanmakta ve gençlerden her hangi bir ücret alınmamaktadır.
Gençlik kampları 12 – 15 yaş grupları için “Ücretsiz Deniz Kampları” 16 – 22 Yaş grupları için “Ücretsiz Doğa Kampları” adı altında düzenlenmektedir.

Gençlik Kampları için detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu