Kamp Yerleri

29 Nisan – 17 Mayıs arası tam kapanma da kamp yasak mı?

Merhabalar arkadaşlar, sayfamıza gelen birçok soru arasında tam kapanma döneminde kamp yapmak yasak mı? sorusu geldi. Bizde bilgimiz dahilinde sizi bilgilendirmek istedik.

29 Nisan – 17 Mayıs arası tam kapanma geldi ve şöyle de bir cümleye yer verildi;

[alert type=”success” close=”false”]”Konaklama tesislerindeki rezervasyonlar, sokağa çıkma ve şehirlerarası seyahat kısıtlamaları için istisna teşkil etmeyecektir.”[/alert]

 

Bildiğiniz üzere kamp alanlarının verdiği rezervasyon numaraları ile yasaklardan muaf şekilde kamp alanlarına ulaşabiliyorduk. Fakat istisna kabul edilmeyecek bu yasaklarda durum biraz farklı. Kamp alanları da konaklama tesisleri olduğundan dolayı 29 Nisan – 17 Mayıs arasında rezervasyonlarınız var ise geçirmenizi tavsiye ederim. Seyahatler için de yüzde 50 kapasite ile özel izinli şekilde olacak.

Tam kapanma döneminde tüm doğa severlere sağlıklı günler dileriz.

İlgili Makaleler

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu