Kamp Yerleri

Akdeniz Camping Cemil’in Yeri – Nasıldır?

Akdeniz Camping Cemil’in Yeri

Sultaniye Köyü , Köyceğiz Gölü kenarında bulunan Akdeniz Camping Cemil’in Yeri gözlemlediğimiz kadarı ile sakin ve doğası ile harika bir yer. Akdeniz Camping aslında bir restoran fakat bahçesini camping alanı olarak kullanıyorlar. İşletmeyi bölgenin yerlileri yönetmesi sıcak yüzlü davranışları ile bizce müthiş bir yer. İşletme kesinlikle para kazanma düşüncesiyle bir mekan değil. Sizlere her konuda ellerinden geldiklerince yardımcı olmaya çalışıyorlar.  İşletmede her yer pırıl pırıl, tertemiz. Gün içerisinde tuvaletinden mutfağına her yer sık sık temizleniyor ve misafirlerinde bu titizlikte davranmasını rica ediyorlar. Ailesi ile gidecekler içinse ortam oldukça salaş, geceleri soğuk değil rahatlıkla çocuklarınızı alıp alana gidip kamp yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Biz gittiğimizde alanda ocak yoktu, giderken kendi tüpünüzü götürmenizi tavsiye ederiz. Mangal için gerekli olan tüm malzemeler ise Tevfik Bey’de mevcut.

Bulaşıklarınızı yıkamanız için bir alan ve yemeğiniz için temiz servis masalarıda bulunuyor. Çamaşırlarınızı asmak için alan ve iplerde mevcut. Kamp alanı oldukça ağaçlık bir bölge, sabah güneşinin sıcaklığını çadırınızda hissetmiyorsunuz. Kamp alanı yakınında bakkal,market bulunmuyor. En yakın işletme 15km kadar uzaklıkta. Gelmeden önce ihtiyaçlarınızı alıp o şekilde kamp alanına gitmelisiniz. Yanınıza aldığınız yiyecekleri dilerseniz buzdolabında size ayrılan bölüme koyabiliyorsunuz. İşletme her öğün yiyecek (balık,köfte,ızgara vs) imkanı sunuyor. Alanda çocuklarınız için salıncak ve çeşitli oyuncaklarda bulunuyor.  Kısaca özetleyecek olur isek aileniz veya tek başınıza keyifli vakit geçirebileceğiniz çok güzel bir aile işletmesi, gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Akdeniz Camping Cemil’in Yeri Nerede?

Kamp Alanı İmkanları:

wc

WC:
bulunuyor.

dus

Duş:
bulunuyor.

elektrik

Elektrik:
bulunuyor.

wif

WIFI:
bulunuyor.

marketMarket:
bulunmuyor.

Kamp Alanından Görüntüler:

 

İlgili Makaleler

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu