Kamp Yerleri

Deniz Kenarı Kamp Yerleri

Deniz Kenarı Kamp Yerleri

4 mevsimi birden yaşayan ve 3 tarafı denizlerle çevrili olan ülkemiz harika bir iklime ve doğal güzelliklere sahiptir. Ülkemiz sahip olduğu bu özellikleri sayesin de kamplı tatil yapmayı sevenler için oldukça elverişlidir. Ülkemizde deniz kenarı kamp yerleri şunlardır.

olympos kamp
Olympos
  1. Antalya Olympos

Ülkemizde yaz turizmi alanında en çok bilinen bölgelerden bir tanesi olan Antalya Olympos kamp yapmak içinde oldukça güzel bir bölgedir. Yılın her mevsiminde kamp yapmak için uygun olan Olympos tarihi dokusu ve muhteşem deniz manzarası ile ülkemizde bulunan en güzel kamp alanlarından bir tanesidir.

kabak koyu
Muğla Fethiye Kabak Koyu
  1. Muğla Fethiye Kabak Koyu

Harika denizi ve doğası ile yaz aylarında en çok uğranan yerlerden bir tanesi olan Fethiye kabaklı koyu denizle doğanın buluştuğu eşsiz güzellikteki bir tatil bölgesidir. Fethiye kabak koyu bölgesi ise birçok kamp bölgesi ile ülkemizde kamp tatili için en çok tercih edilen bölgeler den bir tanesidir.

cunda adası kamp
Balıkesir Cunda Ada Kamp Alanı

 

İlgili Makaleler
  1. Balıkesir Cunda Ada Kamp Alanı

Cunda adası muhteşem doğal güzellikleri ve eşsiz deniz manzarası ile kamp yapmak için seçilecek en güzel bölgelerden bir tanesidir. Yılın her dönemi açık olan cunda adası kamp alanı karavan ve çadır kampları için oldukça elverişlidir.

kaş kamp
Kaş
  1. Antalya Kaş

Deniz kenarın da bulunan kamp alanlarından bir diğeri olan Antalya Kaş kamp alanı deniz kenarın da ağaçların içinde harika bir kamp alanıdır. Ayrıca yılın her dönemi kamp yapmaya elverişli olan bölgede karavan ve çadır kampı içinde oldukça uygundur.

eski foça min
Eski Foça
  1. İzmir Eski Foça

İzmir eski Foça kamp alanı ülkemizde bulunan en sakin kamp alanlarından bir tanesidir. Deniz kenarında ağaçların arasın da bulunan kamp alanı karavan ve çadır ile kamp yapmak için de oldukça elverişlidir. İzmir eski Foça kamp alanında bulunan deniz de son derece temizdir. Ayrıca yılın her mevsimi kam yapmak içinde uygun bir bölgedir.

izmir demircili koyu kamp
Demircili Koyu
  1. İzmir Demircili Koyu

İzmir Demircili koyu kamp alanı denize sıfır kamp yerleri ile ülkemizde kampçılar tarafından en çok tercih edilen bölgelerden bir tanesidir. Muhteşem manzarası ve doğası ile harika bir kamp bölgesi olan demircili koyu kamp süresi boyunca balık tutmak gibi aktivitelerde gerçekleştirme imkânınız bulunmaktadır.

kelebekler vadisi kamp
Kelebekler Vadisi
  1. Fethiye Kelebekler Vadisi

Yaz turizmi açısından da oldukça önemli bir bölge olan Fethiye Kelebekler vadisi denize sıfır olan bir diğer kamp alanıdır. Kelebekler vadisi kamp süresince doğa yürüyüşü ve denize girmek gibi birçok aktiviteyi de beraberinde yapabileceğiniz harika bir kamp alanıdır.

Ayrıca paraşütle atlama gibi adrenalin dolu etkinliklerde de bulunabilirisiniz. Oldukça büyük bir kamp alanı olan Kelebekler vadisi doğayla iç içe kamp yaparken çeşitli aktivitede bulunmanıza da olanak sağlamaktadır. Bu sebeplerden dolayı Kelebekler vadisi ülkemizde bulunan en güzel ve en çok kamp yapılan bölgelerden bir tanesidir.

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu