Kamp Yerleri

10 Muhteşem Kamp Yeri Tavsiyesi – 2021

Yaz Aylarında Kamp Yapmayı Sevenlere 10 Muhteşem Yer Tavsiyesi

10 muhteşem kamp yeri tavsiyesi 2021- adlı makalemizde, doğayla iç içe yaşamayı seven, güneşin sıcaklığı, denizin güzelliği ve ormanların bol oksijenini özellikle yaz aylarında değerlendirmek isteyenler ve kamp yapmak isteyenler için ülkemiz tam bir cennettir. Yaz aylarında sıcaktan bunalan, kalabalık ortamlardan uzaklaşmak isteyen ve otel gibi yerleri tercih etmeyenlere 10 muhteşem kamp yeri tavsiyesinde bulunacağız.

  • Doğa ile İç İçe Geçeceğiniz Olimpos

Tarihi dokusu, mükemmel ormanları ve denizin berraklığıyla kamp ateşinizi yakarak geceleri ateş etrafında toplanıp yemekler yiyebileceğiniz, şarkılar söyleyebileceğiniz ve kampın tadını çıkararak doğayla iç içe geçeceğiniz bir kamp yeridir.

  • Muğla Akyaka’da Rüya Gibi Bir Kamp

Akyaka, Muğla ilimizin gezilmesi görülmesi gereken yerleri olmasının dışında yaz aylarında kampçıların uğrak yeri olmasıyla da bilinmektedir. Eğer siz de Akyaka’da rüya gibi bir kamp haftası geçirmek istiyorsanız mutlaka giderek, eğlencenin doruklarına ulaşabilir ve güzel bir kamp haftası geçirebilirsiniz.

  • İzmir’in En Güzel Kamp Yeri; Karagöl

İzmir’in Yamanlar ilçesinin dağ zirvesinde bulunan Karagöl kamp alanı Tantalos efsanesinin ana bölgesidir. Karagöl, doğanın her renginin ayrı ayrı tadını çıkartarak, bol oksijenli bir kamp hayatı yaşamanızı sağlayacaktır.

  • Ege’nin İncisi Bozcaada

Eğer yaz aylarında kamp yapmayı seviyor ve Ege’de bir kamp yeri arıyorsanız mutlaka Ege’nin incisi ve eşsiz güzellikleriyle dillere destan olmuş Bozcaada’ya da uğramalısınız.

İlgili Makaleler
  • Mavilerin Efendisi Kabak Koyu

kamp yeri tavsiyesi

Kabak koyunda kamp yapan kişiler, denizin, güneşin, kumsalın ve eğlencenin keyfini sonuna kadar çıkartmaktadır. Çünkü Kabak koyu, mavilerin efendisi olarak anılmaktadır. Gördüğünüz manzara karşısında bir an bile kaybetmemek için kamp yaparken uyumayı dahi istemeyeceksiniz.

  • Akdeniz’in Güzel Kıyılarından; Kaş

Doğada kamp yapmayı seven her insanın bir kere ziyaret etmesi gereken, doğanın eşsiz güzellikleriyle bir arada birkaç gün yaşaması gereken Akdeniz’in güzel kıyılarından biri Kaş’tır.

  • Karadeniz’de Kamp Yapmak İsteyenler İçin, Artvin

Artvin kamp sevenlerin, yaz aylarında sıcaktan kaçarak yaylarda kamp kurmak için can attığı bir ilimizdir. Yazın sıcağında yayladaki o serin ve çağlayarak akan sulardan içmek, çay tarlalarını dolaşmak ve püfür püfür esen bir yerde kamp yapmak mükemmel bir duygudur.

  • Çam Ormanlarıyla Bilinen Datça

Çam ağaçlarının kokularıyla uyanmak, kamp kahvaltısında çam fıstığı yemek sonrasında ise güneşin tadını çıkararak denizde vakit geçirmek isteyenler için Datça bir kamp cennetidir.

  • Kazdağları

Kamp yapmak için illa deniz, yayla ya da bir su birikintisi olması gerekmediğini düşünenlerdenseniz Kazdağları tam görülmesi gereken bir yer. Adeta cennetten bir köşe olan, ormanın içerisinde küçük kamp alanları bulunan bir yerdir.

  • Bolu’nun Abant Gölü

Bolu ilimizin en güzel yerlerinden biri olan Abant gölü, yazın serinliği ve güzel fotoğraflama için tercih edilen mükemmel bir kamp yeridir.

 

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu