Kamp Yerleri

Orman İçinde Kamp Yerleri

Orman İçinde Kamp Yerleri

Yıl boyunca süregelen yorgunluğunu tatil köyü, otel tarzında kalabalık yerlerde geçirmek istemeyen kişiler için doğayla baş başa kalarak huzur içerisinde bir tatil yapabilecekleri, orman, yeşil ve temiz havanın tadını doyasıya çıkartabilecekleri çok sayıda orman içinde kamp yerleri bulunmaktadır.

Bungalov, çadır ve karavan içerisinde kalabileceğiniz, yeşilin her tonunu rahatlıkla bulabileceğiniz ülkemizde, kamp tatili yapmak en iyi seçeneklerden birisi olacaktır.

Bursa Uludağ Çobankaya Kamp Alanı

Çobankaya, Uludağ kış sporlarının zirvede olduğu, olağan üstü doğal güzellikleri ile herkesi büyülemekte olan bir kamp alanı. Milli Parklar Müdürlüğü bünyesinde karavan ve çadır kamplarının kurulabildiği bölge, Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan 60 dakika uzaklıkta ve merkeze çok yakın bir konumda bulunmakta.

Balıkesir Cunda Adası Kamp Alanı

Cunda Adası’nın Midilli yönünde yer alan kamp alanı, yeşilliğin dışında deniz tatili imkanını da sunmaktadır. Çadır ve karavan kampı açısından son derece ideal olan bölge, sizleri mavi ve yeşilin tüm güzelliklerine doyuracaktır.

İlgili Makaleler

Artvin Kamp Alanı

Artvin, doğanın güzelliğini her köşesinde gösterdiği illerimizden birisidir. Bu şehirde kamp yapmak için, Şavşat Karagöl, Kafkasör Turizm Merkezi, Hatila Vadisi Milli Parkı, Borçka Karagöl tarzında çok sayıda çadır kampı alanı bulunmaktadır. 203 km mesafede yer alan Erzurum Havaalanı ile ulaşılan bu bölge, doğa harikası sayılan kamp alanları ile ün salmıştır.

Balıkesir Kazdağları Hızır Kamp Alanı

Yurdumuzun oksijen kaynağı olarak bilinen, temiz havası, doğal yaşamı ve son derece sık ormanları ile ün yapmış olan Kazdağları’nda yer alan Kirişlik Vadi’sinin eteklerinde bulunan Hızır Kamp Alanı, orman kampı tutkunlarına vazgeçilemeyecek bir tatil hatırası bırakacaktır. Balıkesir Havaalanı vasıtası ile ulaşılabilen bu alan, sonsuz bir sükunete sahiptir.

Bolu Abant Kamp Alanı

Yeşillikleri ile ünlü Bolu şehrinin en popüler dinlenme yeri olan Abant Gölü yakınlarındaki Örencik Yaylası, kamp yapmak ve ruhu arındırmak için mükemmel mekanlardan birisidir. En yakın havaalanının 230 km uzaklıktaki Esenboğa Havalimanı olduğu yemyeşil alan, sizleri göl manzarası ve yeşilliği ile huzura erdirirken, günü birlik ziyaretçilerinde uğrak yeri olmadığından tatilinizi sakin geçirmenizi de sağlayacaktır.

Rize Ayder Ihlamuraltı Kamp Alanı

Yeşil denince ilk önce akla gelen ilimiz Rize’nin dünyaca ünlü Ayder yaylasında yer alan Ihlamuraltı kamp alanı, sürekli yöresel müzik ziyafetleri çekilen bir çadır kampı bölgesi. Trabzon Havaalanı’ndan en çabuk ulaşılabilen alan, kamp yapanları yeşile doyurmaktadır.

Yalova Erikli Yaylası Kamp Alanı

Yalovada deniz seviyesinden 600 metre yukarıda bulunan alan çadır kampı yapma imkanı sunarken, eşsiz manzaralar görme açısından doğa yürüyüşü yapmaya da çok müsaittir. Sık ormanların içerisinde yer almakta olan 3 şelale, ziyaretçileri kendisine hayran bırakmaktadır. Kocaeli’de yer alan Cengiz Topel Havaalanı’ndan ulaşılabilen Erikli Yaylası, hem yeşili ve doğal su sesini hem de huzuru sunmaktadır.

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu