Kamp Yerleri

Ormanya Kamp Alanı’nda Kamp Yapmak 2021

Ormanya Kamp Alanı Hakkında Bilgi:

Ormanya Kamp Alanı yıllar süren planlama ile 2014’de çalışmalara başlanıp 2019 yılında ise açılmıştır. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı sorumluluğunda olan bu doğal güzellik Dünyanın üçüncü, Avrupa’nın ise en büyük doğal yaşam ve kamp alanı olma özelliğine sahiptir. Türkiye’nin en güzel doğa turizm alanı olma potansiyeli olan Ormanya Kamp Alanı doğa severler için hazırlanan kamp alanında 30 karavan ve 100 çadır kapasitesi ile sizlerle eşsiz bir kamp deneyimi yaşatacağından hiç şüpheniz olmasın.

Güvenli kamp yapmak isteyen aileler için kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir kamp alanıdır. Kamp alanında alkollü içecek, sesli tartışma, ve çift olarak gelenlerin evli olması, yüksek sesli müzik dinlemek, ateşli silahlar ile girilmesi, çöplerin yere atılması gibi bazı kurallar olduğunu da gidecek doğa severlere belirtmeden geçmeyelim. Kamp alanına ulaşımı 281 ve 287 hatlı uzuntarla eşme araçları ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ormanya Kamp Alanı Gezilecek Yerler:

  • Kocaeli
  • Kartalkaya Kayak Merkezi
  • Maşukye

Ormanya Kamp Alanı Fotoğrafları:

ormanya kamp 1024x708 1
Ormanya Kamp Alanı
ormanya 1024x691 1
Ormanya Kamp Yeri
ormanya kamp alanı
Ormanya Kamp

Ormanya Kamp Alanı Nerede?

 

İlgili Makaleler

Daha fazla  kamp yerleri için makalelerimizi gezebilirsiniz. Doğayı sev, doğayla kal!

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu