«

Yayla Mocamp

Yayla Club, 1993 yılından bu yana doğası ve özel hizmet anlayışı ile misafirlerine hizmet vermektedir. Muhteşem doğası ve doğal ortama uyum sağlayan mimari yapısı ile şehir yaşantısından uzak, doğa ile başbaşa alternatif bir tesis olan Yayla Club; doğal yürüyüş parkurları, pırıl pırıl göleti, şömineli restoranı, bungalowları ve modern hayatın vazgeçilmez standartları ile dört mevsim ayrı güzellikler sunmaktadır. Oldukça bakımlı ve bir çok faaliyeti olması sebebi ile sıkılmaya vakit bulamayacağınız bu tesisi kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Kamp alanları bakarken ilk olarak imkanları sonrasında ise temizliğine ve doğasına bakarız değil mi? İşte bu tesiste hepsi bir arada o kadar güzel toparlanmış ki, daha önce keşfetmediğinize pişman olabilirsiniz. Aileniz veya arkadaşlarınız ile güzel vakit geçireceğiniz bu tesisin kişi başı kamp fiyatı 40 TL olup, bu fiyatın içerisinde tesiste bulunan tüm imkanlardan ek bir ücret ödemeden yararlanabiliyorsunuz.

Kamp Alanı İmkanları:

WC:
bulunuyor.

Duş:
bulunuyor.

Elektrik:
bulunuyor.

WIFI:
bulunuyor.

Market:
bulunuyor.

Yayla Mocamp Nerede?

Yayla Mocamp Görüntüler:

Bir Cevap Yaz

Emrah CANKAR Hakkında

avatar

Emrah CANKAR

Merhabalar ismim Emrah 24 yaşındayım. Yaklaşık 5 yıldır webmasterlık yapıyorum. 2 yıla yakın bir süredirde bulduğum her fırsatta doğaya kaçıp kamp yapıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *