Kamp Yerleri

Yayla Mocamp – Nasıl Bir Yerdir?

Yayla Mocamp

Yayla Club, 1993 yılından bu yana doğası ve özel hizmet anlayışı ile misafirlerine hizmet vermektedir. Muhteşem doğası ve doğal ortama uyum sağlayan mimari yapısı ile şehir yaşantısından uzak, doğa ile başbaşa alternatif bir tesis olan Yayla Club; doğal yürüyüş parkurları, pırıl pırıl göleti, şömineli restoranı, bungalowları ve modern hayatın vazgeçilmez standartları ile dört mevsim ayrı güzellikler sunmaktadır. Oldukça bakımlı ve bir çok faaliyeti olması sebebi ile sıkılmaya vakit bulamayacağınız bu tesisi kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Kamp alanları bakarken ilk olarak imkanları sonrasında ise temizliğine ve doğasına bakarız değil mi? İşte bu tesiste hepsi bir arada o kadar güzel toparlanmış ki, daha önce keşfetmediğinize pişman olabilirsiniz. Aileniz veya arkadaşlarınız ile güzel vakit geçireceğiniz bu tesisin kişi başı kamp fiyatı 40 TL olup, bu fiyatın içerisinde tesiste bulunan tüm imkanlardan ek bir ücret ödemeden yararlanabiliyorsunuz.

Kamp Alanı İmkanları:

wc

WC:
bulunuyor.

dus

Duş:
bulunuyor.

elektrik

Elektrik:
bulunuyor.

wif

WIFI:
bulunuyor.

marketMarket:
bulunuyor.

Yayla Mocamp Nerede?

Yayla Mocamp Görüntüler:

İlgili Makaleler

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu