Ücretli Kamp Alanları

Ant Camping – Kamp Alanı (ücretli) – 2021

Kamp Alanından Görüntüler

[metaslider id=1252]

Adres & İletişim Bilgileri

Kamp Alanı Adresi: ANT Kamping, Düzler mevkii Erdek / Balıkesir 10500 – TÜRKİYE
Cep : +90 533 6969044
E-Posta : aaloglu@yahoo.com
Posta : P.K.15 Erdek 10501 TURKEY

Kamp Alanı İmkanları
yüzme wifi trekking  restoran petrol istasyonu mutfak elektrik buzdolabı amaşır makinesi duş

ANT Camping Hakkında

Kampingimiz, 1974 yılında kurulmuştur.

Kampingimizi süsleyen ve gölgelerinden kampçılarımızın istifade ettiği çam ağaçları, babam Safa Aloğlu (Ziraat Y.Müh.) tarafından 1980 yılında çekirdekten yetiştirilerek dikilmiştir.

Kampımızın bugünlere gelişini ve yıllarca titizlikle işletilmesini sağlayan babam 2005 yılında vefat etmiştir. Kendisini saygı ve rahmetle anıyoruz

15.07.2008 tarihinden itibaren, “ANT Kamping” markamız olarak tescillenmiştir.

ANT kamping, Marmara denizinin güney sahilinde, Erdek körfezinde yer alır. Erdek’e 6 Km. mesafededir. Kampımız, deniz kenarındadır ve özel plajımız vardır. Kamp alanı 35 yaşlarında çam ağaçlarıyla gölgelendirilmektedir. Karavanlar için elektrik prizleri mevcuttur. Karadan denize doğru esen poyraz rüzgarı, rüzgar sörfü için ideal şartları oluşturmaktadır.

Kapıdağ eteklerinde bulunduğumuzdan günlük doğa yürüşleri için ilginç yürüyüş parkurları vardır. Yakındaki “Kyzikos” antik kenti de gezilmeye değer. Avşa ve Marmara adaları Erdek limanından günlük olarak ziyaret edilebilir.

Fiyat Bilgisi

Ant Camping

Konum Bilgisi

[alert type=”success” close=”false”] Bu Camping Size Mi Ait?  Kamp Kafası ekibine ulaşarak iletişim vb. bilgileri istekleriniz doğrultusunda düzeltebilirsiniz.[/alert]

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu