Ücretli Kamp Alanları

Deniz Kenarı Kamp Yerleri – 2021

Deniz Kenarı Kamp Yerleri

Deniz kenarıa kamp yerleri diye aradığınızda kulağa hoş gelen aktivite sayılır. Hem deniz kenarında hem de kamp kurmak hemen hemen herkesin sevdiği aktivitelerden biridir. Özellikle deniz kenarı sevenler için pek çok tesis farklı olanaklarıyla hizmet veriyor.

İzmir Demircili Köyü Kamp Alanı, Urla

İş yoğunluğundan sıkılıp, ormanın ortasında ve masmavi deniz manzarasına karşı uyanmak mı istiyorsunuz, İzmir’in Urla ilçesinde bulunan Demircili köyü tam size göre bir yer. Urla’ya yaklaşık olarak 24 km uzaklıkta olan Demircili Köyü, kamp yapmak için oldukça uygundur. Çadır kurmakla uğraşmak istemiyorum diyenlerdenseniz tesis olanaklarından faydalanabilirsiniz. WC ve duş almak için hizmet mevcut değildir.

Ancak Ada Camping’den ücretli bir şekilde faydalanabilirisiniz. Yemek yapmak istemeyenler için ise Ada Camping’de yeme içme olanağı vardır. Köy yolları çok virajlı olduğundan yollarda çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Kontrollü bir şekilde ateş yakmak şartıyla ateş yakmak serbesttir. Market alışverişinizi köye gelmeden temin etmeniz gerekmektedir.

İzmir Delikliköy Kamp Alanı, Çeşme

Son zamanlarda oldukça çok ilgi gören İzmir de yer alan Delikliköye gelerek hem doğanın hem de denizin tadını çıkarabilirsiniz. İsterseniz kamp kurun isterseniz karavanınızla gelin tercih sizin.

Genel anlamda çok tanınan bir yer değildir fakat son zamanlarda sosyal medyada çok sık paylaşıldığından video, fotoğraf çekmek için gelen kuru bir kalabalık olabiliyor. Delikliköy kamp alanına giriş tamamen ücretsizdir.

Burdur Salda Gölü, Yeşilova

deniz kenarı kamp yerleri
Deniz Kamp Yerleri

1989 yıllında doğal sit alanı olarak ilan edilen Salda Gölünde, sadece belirlenen noktalarda kamp yapılabilir. Deniz manzarasıyla huzur bulacağınız Salda Gölüne sezon dışında giderseniz daha çok keyif alır ve daha çok memnun kalırsınız.

Kendi çadırınızı alıp gelebilirsiniz, ya da işletmeden çadır kiralatabilirsiniz.  Yeşilova’ya araçsız giriş yapacaksanız kişi başına; 5 TL, motosiklet; 10 TL, minibüs; 45 TL, otomobil; 15 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekecektir.

Antalya Kaş Evren Camping, Kaş

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşıp, sessizliğin hâkim olduğu masmavi deniz manzarasının olduğu bir yerde kamp yapmak istiyorsanız Kaş Evren Camping tam size göre bir yer. Limana bakan manzarası, temizliği, doğal ortamı ve plaja yakınlığından çok sevilen Kaş Evren Camping merkeze yürüme mesafesi uzaklığında.

Elektrik, WC, mutfak, Wi-Fi, duş almak için alan hizmeti bulunuyor. Geniş alanı sayesinde çadırlar birbirine yakın mesafede kurulmuyor. Kaşa toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanabiliyor ancak yürüyerek kolayca ulaşım sağlanabilir. Kaş Evren Camping kamp alanına günlük giriş için kişi başına 50 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekir.

 

Karabük Yenice Ormanları Kamp Alanı, Yenice

1999 yılında dünyada acil olarak koruma altına alınan Yenice ormanları, Türkiye’nin en büyük ormanlarından biridir. Kamp yapmak için oldukça uygun bir yerdir. Daha önce kamp yapmamış olanlar için uygun bir noktadır diyemeyiz çünkü etrafta herhangi bir işletme bulunmuyor.

Bu yüzden ilk kamp deneyiminizi burada yapmanızı tavsiye etmiyoruz. WC ve elektrik bulunuyor. Yiyecek, içecek ve market ihtiyaçlarınızı ormana gelmeden temin etmeniz gerekir.

Ayvalık Ada Camping, Cunda Adası

Oldukça işlek noktalardan biri olan Cunda Adasına, hem kamp yapmak için hem de denize girmek için gelebilirsiniz. Çadır kurmakla uğraşmak istemiyorsanız karavanınızla da gelebilirsiniz. Karavanınızda yok ama ev konforunu aratmayacak bir yerde kalmak istiyorsanız bungalovlarda konaklayabilirsiniz.

Elektrik, Wi-Fi, WC, duş, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı alanda karşılayabilirsiniz. Cunda adasına sadece plaj için giriş yapacaksanız; 65 TL, kamp yapacaksanız kişi başı 75 TL, karavan ile konaklayacaksanız 30 TL gibi bir ücret ödemeniz gereklidir.

 

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu