Ücretli Kamp Alanları

Şile Kamp Alanları

Doğayla iç içe olmak insanı rahatlatır. Böyle durumlarda kalabalık ortamlardan uzaklaşıp, doğayla iç içe yaşamaya karar verdiğimiz zamanlar oluyor. Şehrin gürültüsünden, çevre kirliliğinden kaçıp kendimizi doğaya attığımızda belki de en huzurlu, en mutlu ve rahat hissettiğimiz zamanlardan bir tanesi oluyor. Sizde şile kamp alanları
İstanbul’dan uzaklaşmak istemiyorsanız ve şehrin gürültüsünden kaçıp doğanın sesini dinlemek istiyorsanız, Şile en ideal yerlerden birisidir. Şile, İstanbul’a yaklaşık olarak 107 km uzaklıkta. Kamp yapmak için, yazın denize girmek için, gezmek için Şileye gelebilirsiniz.

Şile Kamp Alanları

Şile Sahil Kamp

sile sahil kamp
Şile Sahil Kamp

İstanbul’dan uzaklaşmak istemiyorsanız ve doğanın tadını çıkarmak için nezih bir yer arıyorsanız, Sahil kamp tam sizlik bir yer. İsterseniz aileniz ile isterseniz arkadaşlarınız ile sahil kampta vakit geçirebilirsiniz. Şile de bulunan Sahil kampa ulaşım oldukça kolaydır. Kendi çadırınızı kendiniz getirebilirsiniz, isterseniz çadır kiralayabilirsiniz.
Çadır kurmakla uğraşmak istemiyorsanız konsept evler de konaklayabilirsiniz. Kamp alanına günübirlik giriş ücreti; 25 TL, eğer çadırınızı kendiniz getirecekseniz, 50 TL, çadırda kalmak istemeyenler ise 2 kişilik orman koza bungalov için, 250 TL ödemelidir. Sahil kampta, Wi-Fi, duş, WC, buzdolabı, çamaşırhane, bulaşıkhane, kafeterya, çocuk oyun alanı ve 24 saat sıcak su imkânı bulunuyor.

 

Şile Seferoğulları Camping Kamp Alanları

Sile Seferogullari Camping
Şile Seferoğulları

İstanbul’dan uzaklaşmak istemiyorsanız ailenizle, arkadaşlarınızla, eşinizle gelebileceğiniz en nezih yerlerden biriside Seferoğulları Camping kamp alanıdır. Seferoğulları Camping Ağva  Kurfallı köyünde bulunan ormanın içerisinde kurulmuştur.

Evinizin konforunu sizlere aratmayacak Seferoğulları Camping, isterseniz çadır ile isterseniz bungalovlarda konaklayabilirsiniz. Çadır ile konaklamak için; 50 TL, bungalovlarda konaklamak için ise; 150 TL Ücret ödemeniz gerekmektedir. Kafe,  çamaşırhane, su, WC, market, mangal alanları, buzdolabı, ateş alanı ve elektrik imkânları bulunmaktadır.

 

Green Park Kamping

 

13417675 1172359772823791 7211182646098567410 n
Green Park

Doğanın eşsiz güzelliği ile baş başa kalmak için Green Park kamping ideal yerlerden birisidir. Doğanın tadını çıkarmak ve doğa ile baş başa kalmak istiyorsanız Green Park kamping’ e sizin için harika bir seçim olacaktır. Konaklamak için birçok alternatif bulunuyor. Dilerseniz kendi çadırınızı getirebilirsiniz, buraya gelerek çadırda kiralatabilirsiniz.

Ev konforunda bir kamp istiyorsanız bungalov çadırlarda konaklayabilirsiniz. Bungalov çadırda konaklamak için 2 kişilik, 100 TL, 4 kişilik için, 200 TL, çadırınız ile gelecekseniz, 30 TL ücret ödemeniz gereklidir. Green Park Kamping, Wi-Fi, elektrik, soyunma kabinleri, buzdolabı, duş, WC, 24 saat sıcak su ve restoran hizmeti sunuyor.

 

Şile Kayıp Ada Kamp Alanı

kayip ada
Kayıp Ada

Yolları ne kadarda bozuk ve zorlayıcı olsa da Şile de kamp yapmak için oldukça idealdir. İnsanlardan uzaklaşıp, denize girmek istiyorsanız Kayıp Ada doğru bir yerdir. Diğer kamp alanlarına nazaran konaklama olarak oldukça az imkâna sahiptir.

Şehrin kalabalığından, gürültüsünden uzaklaşmak için gelebileceğiniz en ideal alanlardan birisidir. Çadır ile konaklamak için, 40 TL ücret ödemeniz gerekir. Kayıp Ada;  WC, elektrik, plaj, büfe, duş, otopark alanı, soyunma kabinleri ve yürüyüş parkuru imkânları bulunuyor.

 

Şile Akçakese Kamp Alanı

Sile Akcakese Kamp
Şile Akçakese

Şile ilçe merkezine yaklaşık olarak 16 km uzaklıkta olan Akçakese köyüne ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Eşsiz doğasıyla ve manzarasıyla, masmavi denize karşı kamp yapmak istiyorsanız Şile Akçakese kamp alanı sizin için harika bir seçim olacaktır. Hem çadırlarla hem de karavanla konaklamak mümkündür.

Yürüme mesafesinde olan sahilde yürüyerek doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Akçakese kamp alanına giriş ücretsizdir. Yürüyüş parkuru, WC, elektrik, cami, duş alma yeri, kafeterya ve çeşme imkânı bulunuyor. Ancak kamp alanına gelmeden önce yiyecek ve içecek ihtiyaçları temin edilmelidir.

Kamp Kafası

Bizler tıpkı sizler gibi doğa ile iç içe olmayı seven arkadaş topluluğuyuz. İçmeyi, gezmeyi, sevmeyi, keşfetmeyi seven kişileriz. Her ne kadar sürekli doğada kalmayı arzulasak da malesef ki şehir hayatının içerisindeyiz. Kendimize yarattığımız her fırsatta doğaya kaçmaya bayılan bir ekibiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu